Ballina Kronika Aksident i rëndë në rrugën industriale në Tetovë, vetura përplas këmbësorin dhe...

Aksident i rëndë në rrugën industriale në Tetovë, vetura përplas këmbësorin dhe godet shtyllën elektrike

Një veturë rreth orës 21:00 në rrugën industriale në Tetovë ka shkelur një këmbësor i cili po kalonte rrugën në ato momente. Vetura më pas është aksidentuar edhe me shtyllen elektrike. Të lënduar kanë mbetur këmbësori dhe shoferi, të cilët janë marrë nga ambulanca. Policia ka dalë në terren dhe është duke punuar për të zbardhur tërësisht rastin. Pa Censurë.

Artikulli paraprak16-vjeçarja shkon në polici për të kallëzuar profesorin, por…
Artikulli tjetërKur shkëmbi i madh rrokulliset nga mali në qytet! (VIDEO+FOTO)