Ballina Top Lajm 16-vjeçarja shkon në polici për të kallëzuar profesorin, por…

16-vjeçarja shkon në polici për të kallëzuar profesorin, por…

Një nxënëse nën moshën 16-vjeçare nga Drenasi, kishte shkuar në polici për të denoncuar profesorin e saj Por, në vend të gjetjes së ndihmës, ajo ka gjetur një “padron” skllavërues policor.

Lexo historinë e plotë:

Artikulli paraprakAKSIDENT I RËNDË NË ZHELINË (VIDEO)
Artikulli tjetërAksident i rëndë në rrugën industriale në Tetovë, vetura përplas këmbësorin dhe godet shtyllën elektrike