Ballina Kronika AKSIDENT I RËNDË NË ZHELINË (VIDEO)

AKSIDENT I RËNDË NË ZHELINË (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në autostradën Shku-Tetovë, ku dy vetura janë përplasur afër pikëpagesës në Zhelinë të Tetovës.

SHENJA mëson se dy persona pjesmarrës në aksident janë të lënduar ndërsa sipas informacioneve ende të pakonfirmuara njëri prej tyre në gjendje të rëndë.

Shkaqet e aksidentit ende nuk dihen, ndërsa ekipet e policisë kanë dalë në vendngjarje dhe po e hetojnë rastin.

Artikulli paraprakEsra Iljazi nga Kumanova është arkitektja më e mirë në Maqedoni dhe krenohet me mbulesën (Video)
Artikulli tjetër16-vjeçarja shkon në polici për të kallëzuar profesorin, por…