Ballina Aktualitet Lajme Ali Ahmeti sonte përballë analistëve

Ali Ahmeti sonte përballë analistëve

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, sonte me fillim në ora 20:00 do të jetë mysafir në servisin shtetëror TVM2 përballë analistëve Albert Musliu, Emin Azemi dhe Ibrahim Mehmeti.

Artikulli paraprakMisteri i luftës së maces me miun, ja si nisi “hasmëria” e tyre
Artikulli tjetërBozhinovski letër Zaevit : “EVN-ja na vjedh, pse e lejoni edhe ju njëjtë si VMRO-ja”