Ballina Kronika Detaje për aksidentin te Ura e Zhelinës (VIDEO)

Detaje për aksidentin te Ura e Zhelinës (VIDEO)

Në autostradën Tetovë – Shkup, te ura sipër lumit Vardar në Zhelinë, dje (5 shkurt 2019), rreth orës 16 e 20 minuta, makina e tipit “BMW”, me targa të Kroacisë, e drejtuar nga 25 – vjeçari me inicialet M.D. nga Sellarca e Epërme, ka humbur kontrollin dhe është përplasur në kolonën e betonit të urës dhe është përmbysur.

Shoferi dhe bashkudhëtarja me inicialet E.I. (22) nga Zherovjani, me autoambulancë janë dërguar në Spitalin Klinik në Tetovë./TetovaNews

Artikulli paraprakVIDEO: Po pastronte borën në kulmin e ndërtesës, burri rrëshqet dhe bie në tokë
Artikulli tjetërNdjekje si në filma në Dobrosht të Tetovës: Policia tregon detajet e arrestimit të të dyshuarve për vepra penale