Ballina Argëtim Kuriozitete VIDEO: Po pastronte borën në kulmin e ndërtesës, burri rrëshqet dhe bie...

VIDEO: Po pastronte borën në kulmin e ndërtesës, burri rrëshqet dhe bie në tokë

Ky është momenti kur një punonjës i cili po pastronte borën nga kulmi i një ndërtesë në Moskë, rrëshqet dhe bie në tokë.

Për fat të mirë nuk pësoi dëmtime serioze pasi poshtë ra sipër një sasi të madhe bore.

Punonjësi ra pasi nuk po përdorte asnjë pajisje mbrojtëse në momentin që po punonte mbi çati.

Incidenti ka ndodhur më 31 janar. (TemA)

Artikulli paraprakAzilanti Nikolla Gruevski “uroi” nënshkrimin e Protokollit për NATO
Artikulli tjetërDetaje për aksidentin te Ura e Zhelinës (VIDEO)