Ballina Aktualitet Lajme Esat Emruli njëri prej viktimave të aksidentit të djeshëm

Esat Emruli njëri prej viktimave të aksidentit të djeshëm

Esat Emruli nga Gostivari është viktima që identifikohet pas rastit tragjik të mbrëmshën në rrugën Shkup – Tetovë, pas përmbysjes së autobusit ku mbetën të vdekur 15 persona dhe mbi 30 të lënduar.

Esat Emruli nga Gostivari siç mësohet, ai ka qenë ish drejtor dhe se përafërsisht është i moshës 60 vjeçare.

Artikulli paraprakShuarja e Valdetes, humbje e madhe e UNT-së
Artikulli tjetërMJEKU RRËFEN SE SI LUFTOJNË PËR TË JETËN E TË LËNDUARVE RËNDË (VIDEO)