Ballina Kronika I moshuari djeg veten me benzinë, flasin familjarët

I moshuari djeg veten me benzinë, flasin familjarët

Një i moshuar rreth 67-vjeç, i ka dhënë fund jetës duke u djegur me benzinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Shijak mëngjesin e kësaj të mërkure .

Nuk dihen ende rrethanat e kësaj ngjarje, por mësohet se forcat e rendit kanë nisur hetimet. Familjarët kanë thënë pranë forcave të rendit se nuk kanë mundur ta shpëtojnë 67-vjeçarin.

Viktima ishte banor i lagjes “Kodër”në Shijak. Për këtë ngjarje dyshohet se i moshuari kishte patur probleme psikologjikë, ndërkohë që familjarët kanë thënë se ai vuante nga depresioni prej disa vitesh.

Artikulli paraprak4 fëmijë digjen të gjallë, nëna dhe babai hidhen nga dritarja për të shpëtuar
Artikulli tjetërFrike nga ushtria e tij, Maduro nis arrestimet