Ballina Top Lajm Komandant Malisheva i kundërpërgjigjet Mickoskit!

Komandant Malisheva i kundërpërgjigjet Mickoskit!

Te nderuar miqe, fb im eshte hakuar dhe mi kan fshij disa postime sidomos ate te fundit, sote ne lajmet e Alsat M mesuam se kristian Mickovski na quan frigacak e ne sherbim te Zoran Zaevit , dua ti tregoj Mickovskit se frigacak jan ata qe nga Gruevski e poshte sepse i ikin pergjigjsis frigacak e krimiinnel jeni ju kryesia e vmro s

Ju jeni edhe hajdut qe e sollet shtetin ne kete gjendje , ju meritoni burgun jo ne ,, ne ishim ata qe me pushket tona ju rrezuam nga pushteti juve dhe mbeshtetesve tuaj rus, e ju u munduat me dhun e me terror me mbajt pushtetin duke bere terror te pa par nojhere atehere a ju jeni teerrorist qe terroorrizoni demokracin dhe kundershtoni voten e qytetarit apo ne qe rrezuam regjimin tuaj ne krye me kryekriminelin e terororistin Nikolla Gruevskin

A ne jemi ata qe mbrojm popullin ton nga ju apo ju jeni kriminel qe vidhni popullin tuaj ne jemi heronj e ju jeni frigacak . ne nuk i sherbejm as Zaevit as Ahmetit ne i sherbejm drejtesis, ata koleget tu merituan grushtet sepse ofenduan ne baza etnike , ne kemi problem vetem me juve te kryesis vmro dhe me bashkpuntoret tuaj ,

Asnji problem nuk e kemi me popullin tuaj as me te tjeret.

Artikulli paraprakShqiptari, profesor në Akademinë për oficerë – liderë të ushtrisë amerikane (VIDEO)
Artikulli tjetërRruga Tetovë-Jazhincë, vendi ku këmbësorët e kanë jetën në rrezik