Ballina Top Lajm Komandant Sokoli ndërpret heshtjen: Do ta paguani sot ose pas 100 viteve!

Komandant Sokoli ndërpret heshtjen: Do ta paguani sot ose pas 100 viteve!

Se pari desha te ta bej me dije se ne nuk jemi frikacakë, kurse ti bashkë me partijaket tuaj sje gjë tjeter vetem nje cop shoveni. Sa i perket rrahjes se bashkepartijakeve tuaj ish ministrave te Grujevskit ata jan me te liig se edhe ato proosstitutat, te pakten ato kishin provuar të rezistojn.

Tani lidhur me rastin ton te njohur ne opinjon si rasti i Laxhes se Trimave ne kemi hyr per te drejta te bashkekombasve tanë, ndodhi ajo qe ndodhi por ne nuk jemi te lixh luftuuaam aq sa mundem dhe u dorzuam si rezultat i garaantimit te OSBE-se,per sjellje korrekte nga ana e organeve te rendit te shtetit tuaj.

Tani te jau bejm me dije arsyet e koonfliktit me ju shovenet e VMRO-DPMN-ese

Gruevski me bashk-puntoret e tij te pushtetit ka ekzeekkutuar 4 veta nga grupi yn, dhe per kete do te paguajë sot apo mbas 100 vitesh.
2. Ne jemi dorzuar me garanca,ata te cilet na kan rrahur me maska do te paguajnë sot apo mbas 100 vjetesh.

3. Gjat transportit për në Gjykatë jemi maltretuar sistematikisht nga njesir speciale të policise qe po ashtu jan komanduar nga po keta proosstitutat politik te partis tuaj.

4. Na keni deenuar jasht çdo kriteri normal, po ashtu me vendimin e prosttitutave politike të partisë suaj.

E tani per fund ne disa her ju kemi then edhe ne sall te gjykates na vritni e ndoshta mbyllet ky problem, se per ndryshe këtë sjellje qe i permenda me larte zdo jau falim kurr, e në qoftë se je perzier edhe ti vlen edhe per ty personalisht.

Sami Ukshini SOKOLI/lajmpress

Artikulli paraprakSiljanovska Davkova mblodhi 10.000 nënshkrimet (VIDEO)
Artikulli tjetërShkup, një taksist është gjetur pa shenja jete në Stacionin Hekurudhor