Ballina Kronika Bie në kontakt me energjinë, humb jetën elektriçisti

Bie në kontakt me energjinë, humb jetën elektriçisti

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 12:50, në Rrashbull, Durrës, ku ka humbur jetën një i ri.

Shtetasi K.Xh., 35 vjeç, banues në Durrës, elektriçist, duke riparuar një difekt elektrik në një shtyllë , ka rënë në kontakt me energjinë elektike dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikulli paraprakMisteri/Dëshmoi kundër futbollistëve të kombëtares, modelja ruse bie nga ballkoni
Artikulli tjetërIku në mënyrë të pabesueshme në Vlorë, por bie në “grackë” në Greqi