Ballina Kronika Incident në Tetovë

Incident në Tetovë

“Dje mbrëma, rreth orës 00 e 15 minuta, është denoncuar se në Tetovë në rrugën ,,Boris Kidriç” para një objekti hotelerik, është vërejtur një person i shtrirë në rrugë, i cili ka qenë i lënduar, dhe menjëherë është dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës, ku është konstatuar se bëhet fjalë për 43-vjeçarin A.A. nga Tetova.

Sipas rrëfimit të tij, ai ka qenë i sul*muar fiz*ikisht nga disa persona, të cilët e kanë go*ditur me mj*ete të forta.

Merren masat për zbardhjen e rastit” thuhet në raportin e policisë.

Artikulli paraprakTetovë, zhduket 17 vjeçarja, nëna kërkon ndihmën e policisë
Artikulli tjetërIncident në Bogovinë