Ballina Kronika Tetovë, zhduket 17 vjeçarja, nëna kërkon ndihmën e policisë

Tetovë, zhduket 17 vjeçarja, nëna kërkon ndihmën e policisë

“Pardje, rreth orës 22 e 50 minuta, në SPB Tetovë, 41- vjeçarja I.I. ka denoncuar se nga shtëpia është larguar vajza e saj 17-vjeçare A.I. Denoncuesja dyshon se vajza e saj është me personin B.Sh 19-vjeç.

Merren të gjtha masat dhe aktivitetet për gjetjen e të humburës dhe zbardhjen e plotë të rastit” thuhet në raportin e policisë.

Artikulli paraprakDjaloshi nga Maqedonia e Veriut që e mposhti leukeminë tregon se si u përball me këtë sfidë (Video)
Artikulli tjetërIncident në Tetovë