Ballina Argëtim Parukierja që pret flokët dhe të hipën sipër! (Foto-Video)

Parukierja që pret flokët dhe të hipën sipër! (Foto-Video)

Keni parë ndonjëherë një parukiere të tillë? Përveç se të qeth dhe kujdeset për “look”-un tuaj, ajo bën edhe veprime provokuese gjatë punës së saj.

Video e Penny Lee duke iu hedhur në prehër klientit të saj, ndërsa i priste flokët është bërë virale.

Modelja e Instagram-it është e njohur për videot e saj të tëerk-ing. Dhe në video ajo shihet duke iu hedhur në prehër Mike Ruga në një dyqan berberi.

E veshur me një bluzë të zezë, të brendshme ngjyrë të kuqe dhe një palë taka të kuqe, Penny u filmua duke prekur flokët e Mike para se të ulej në prehër. Mike ndau video në Instagram me titullin: “Të të priten flokët nga parukierja ime e preferuar.”

Edhe Penny publikoi pamjet dhe shkroi: “Mora licencën si parukiere dhe Mike Ruga është klienti im i parë.”

Artikulli paraprak7 jetë të humbura nga aksidentet e ndryshme, në dy ditët e fundit (VIDEO)
Artikulli tjetërDalin pamjet, ja momenti kur ‘Benz’-i përplas nënën dhe vajzën në Kavajë (VIDEO)