Ballina Aktualitet Kosovë I jep fund jetës në banesë biznesmeni i njohur nga Kosova (Emri)

I jep fund jetës në banesë biznesmeni i njohur nga Kosova (Emri)

Është gjetur i vd*ekur biznesmeni kosovar, Fehmi Gashi. Pronari i butikut të njohur “Charlie” dyshohet se e ka kryer vetëv*rasjen në banesën e tij që ndodhet në lagjen “Dardania”.

Vd*ekjen e Gashit e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës. Sipas raportit policor, akti ka ndodhur rreth orës 10:50 në lagjen Dardania. Vd*ekja është konstatuar në vendin e ngjarjes, ndërsa ende nuk dihet arsyeja që ka shtyer këtë akt.

“Me datë 23.07.2019 rreth orës 10:50h, Prishtine (L.Dardania) në banesën e tij nga familjarët është gjetur i vd*ekur personi F.G.,1977, vd*ekjen e vik*timës e ka konstatuar njësia e Urgjencës Prishtinë në vendin e ngjarjes kanë dale njësite e nevojshme policore. Lidhur me veprimet është njoftuar Pro*kurori kujdestar dhe Njësia e Hetimeve Rajonale” thuhet në përgjigjen e Policisë.

Artikulli paraprakNuk fsheh më asgjë/Ilda Bejleri tregon një nga fantazitë e saj më të thella (FOTO)
Artikulli tjetërPublikohet biseda në Viber mes dy funksionarëve të BDI-së (Video)