Ballina Kronika Tetovë, makina përplas çilkistin dhe këmbësorin

Tetovë, makina përplas çilkistin dhe këmbësorin

Në rrugën “Vëllezërit Milladinovi” në Tetovë, dje më 16 korrik, rreth orës 14.00, vetura e tipit “Ford Eskord”, me targa të Tetovës, të cilën e ka drejtuar 22-vjeçari K.O. nga Tetova, ka aksidentuar çiklistin D.R. (18) dhe këmbësorin M.I. (18), të dy nga Tetova.

Çiklisti dhe këmbësori, me të njëjtën veturë janë dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës, për dhënie të ndihmës mjekësore.

Është kryer inspektimi në vendin e ngjarjes.


Artikulli paraprakShkrumbohet një shtëpi në Çellopek të Tetovës (FOTO)
Artikulli tjetërTetovë, përfundojnë pas hekurave tre persona me Audi A5