Ballina Argëtim VIDEO: Nicki Minaj martohet për herë të parë

VIDEO: Nicki Minaj martohet për herë të parë

Nicki Minaj ka marrë një hap të rëndësishëm në jetën e saj sentimentale. Reperja dhe i dashuri i saj Kenneth Petty janë gati që të jetojnë bashkë si një cift i martuar dhe pse jo të bëhen prindër.

Burime pranë TMZ kanë konfirmuar se Nicki dhe Kenneth udhëtuan drejt Los Anxhelos të hënën për tu martuar. Dështimtarët thonë se cifti dëshironte ta mbante këtë gjë private. Nuk dihet ende se kur do mbahet ceremonia e dasmës dhe nëse do e bëjnë publike.

Të gjithë janë habitur nga këto lajme të reja pasi në qershor, Nicki tha në shfaqjen e saj “Queen Radio” se ishte martuar. Nicki dhe Kenneth nisën lidhjen e tyre të dashurisë vitin e kaluar dhe gjërat avancuan shpejt.

Kjo do të jetë dasma e parë e reperes Nicki Minaj, e cila është gati për një fazë tjetër në jetë. Këngëtarja është shprehur se ka ardhur koha që të bëhet nënë, kështu që së shpejti mund të dëgjojmë të reja të tjera.

Artikulli paraprakNgjarje e rëndë në Tetovë
Artikulli tjetërBiblioteka e Kongresit siguron numrin e parë të gazetës Taraboshi. Çfarë shkruante ajo në numrin e parë të saj