Ballina Kronika VIHEN PAS HEKURAVE KINEZËT E INCIDENTIT NË SHKUP (VIDEO)

VIHEN PAS HEKURAVE KINEZËT E INCIDENTIT NË SHKUP (VIDEO)

Policia ka njoftuar se janë arr*estuar qytetarët e Republikës Popullore të Kinës të cilët dje sul*muan një qytetar në Shkup. Në komunikatën e policisë thuhet se më 17.07.2019 në SPB Shkup M.T. nga Shkupi ka paraqitur se rreth orës 11:20 në restoranin në qendrën tregtare ka qenë i sul*muar fizikisht nga të punësuarit e restorantit L.Ç. (34) dhe L.SH. (43) qytetarë të Republikës Popullore të Kinës, ndërsa ka pasur të bëj me porosinë e ushqimit.

“Njëri nga shtetasit kinez me mj*et të fortë iu është afruar dhe ka sul*muar M. T., ndërsa personi tjetër ka he*dhur mjete tjera ndaj tij. Pas marrjes së masave L.Ç. dhe L.SH. janë arr*estuar në stacionin policor në Karposh dhe pas dokumentimit të rastit do të ngritet kall*ëzim pe*nal”, njoftoi policia.


Artikulli paraprakGostivar, 16-vjeçarja me skuter aksidenton 35-vjeçaren nga Negotina
Artikulli tjetërVIDEO/ Kamerat kapin mat hajdutin e celularëve, ja si vjedh i riu në Tiranë