Ballina Kronika Aksident i rëndë në Shkup, përfshihen tri makina (FOTO+VIDEO)

Aksident i rëndë në Shkup, përfshihen tri makina (FOTO+VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur sonte rreth orës 23:00 në lagjen Gjorçe Petrov të Shkupit në të cilën sipas dëshmitarëve janë përfshirë tri vetura.

Sipas pamjeve dhe fotografive amatore që kanë arritur në redaksinë e TV SHENJA, veturat e përfshira në aksident janë të markave Audi, Mercedes dhe BMW.

Se si ka ardhur deri te aksidenti ende nuk dihet. Poashtu është e paqartë nëse ka persona të lënduar nga pjesmarrësit në aksident. /SHENJA/Artikulli paraprakPolicia jep detaje rreth djegies së autobusit në Rrugën e Kombit (VIDEO)
Artikulli tjetërAksident “live” në Fejsbuk, del nga rruga dhe futet ne një oborr, u merr jetën tre personave…(VIDEO)