Ballina Kronika Aksident në autostradën Tetovë – Gostivar (VIDEO)

Aksident në autostradën Tetovë – Gostivar (VIDEO)

Tre vetura janë përplasur sot në mëngjes në autostradën Tetovë – Gostivar, në afërsi të pikës pagesore para Gostivarit. Sipas informacioneve jozyrtare, ka persona të lënduar.

Aksidenti bëri që të krijohet kolonë e madhe automjetesh që sot ishin nisur për në Mavrovë, Krushevë dhe Ohër këtë mëngjes për të festuar festën kombëtare Ilinden.


Artikulli paraprakMërgimtarit nga Tetova ia vodhën makinën “BMW”, të nesërmen ja çfarë ndodhi?!
Artikulli tjetërHiqej si princeshë, vjedh 1,6 milionë euro bizhuteri