E martë, 3 Gusht, 2021

DETAJE /Aksident i rëndë në autostradën Tetovë – Shkup (FOTO)

Must Read

Tre persona janë pla*gosur në aksidentin e sotëm në autostradën Tetovë-Shkup.

Nga SPB- Tetovë informojnë se shoferi i Folksvagenit ka pësuar dëmtime të rënda trupore dhe është dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës. Shoferi i automjetit transportues Ford dhe bashkëudhëtari në Folsvagen gjithashtu janë dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës.

Aksidenti ndodhi rreth orës 18 e 15 minuta . Ndërpreja e trafikut u bë për shkak se automjeti transportues ishte i ngarkuar me polikolor dhe gjatë aksidentit ky material u shpërnda nëpër rrugë.

Në autostradë u krijua kolonë mbi dy kilometërshe, për shkak se ndërprerja e trafikut ndodhi kur tetovarët dhe gostivarasit kthehen nga Shkupi pas punës./TetovaNews- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Momentet pas V R A S J E S së shqiptares në Florida, detaje të reja nga skena e K R I M I...

Banorë të zonës, kanë publikuar video pak pas  v r a s j e s  së 27-vjeçares shqiptare në...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img