Ballina Aktualitet Shqipëri Nuk kanë të ndalur tërmetet, raportohen të tjera lëkundje të fuqishme

Nuk kanë të ndalur tërmetet, raportohen të tjera lëkundje të fuqishme

Një tjetër tërmet është regjistruar pak minuta më parë në Durrës.

Megjithëse më i vogël, ky është tërmeti i gjashtë që trondit sot Shqipërinë. Tërmeti është regjistruar në orën 07:12 (19:12:22) dhe ka qenë i magnitudës 3.2 ballë i shkallës rihter, 3 kilometra nga Durrësi dhe në 60 kilometra thellësi.

Të dhënat nga EMSC:

 

@tn.lajmelokale
@tetovanews