Ballina Argëtim Showbiz Rita Orën e presin në Berlin me flamurin kuq e zi (VIDEO)

Rita Orën e presin në Berlin me flamurin kuq e zi (VIDEO)

Prej disa ditësh Rita Ora vazhdon turneun e saj muzikor, në vende të ndryshme të botës. Së fundmi këngëtarja e famshme nga Kosova ka qenë në Berlin, ku është pritur shumë mirë, dhe ndër të tjera i është rezervuar një surprizë nga fansat e saj shqiptarë në kryeqytetin gjerman.

Ritën e kanë pritur me flamur shqiptar kuq e zi. Ajo ka postuar edhe një video në faqen e saj në ‘Instagram’ ku duket flamuri ynë teksa valvitet, nën ritmin e muzikës së Orës.

Artikulli paraprakGjermania rikthehet te fitorja, poker golash nga Holanda e Belgjika
Artikulli tjetërHemorroidet, si t’i kuroni përmes ushqimeve që konsumoni