Ballina Argëtim Showbiz E akuzojnë se shkon me sheikë arabë, flet Dorina Mema (VIDEO)

E akuzojnë se shkon me sheikë arabë, flet Dorina Mema (VIDEO)

Dorina Mema njihet edhe për faktin se flet troç, prandaj dhe shkakton debate jo rrallë në emisionet televizive.

Pas pyetjes në studio se, “gojët e liga çfarë nuk thonë për ty dhe udhëtimet në Arabi? Kush është e vërteta e këtyre udhëtimeve? Shkon për qejf?”

Dorina Mema i është përgjigjur: Atje kam marr leksionet e jetës sime dhe kam fituar leksionin bazë, islamin. Gjysmën e ditës e kaloj me një hoxhë, që është daja i vajzës së ministrit të brendshëm, që është shoqja ime e ngushtë.”

Ajo ishte e ftuar në emisionin “Glamour Zone” në ‘Ora Neës’ moderatorja Ester Bylyku, ku ka rreth pushimeve luksoze dhe udhëtimeve të herë pas hershme në Arabinë Saudite.

Artikulli paraprakTërmeti i fortë shkund Korçën, lëkundjet ndjehen në disa qytete
Artikulli tjetërTërmeti 5.2 ballë ‘shkund’ Korçën, LSI del me kërkesë urgjente