Ballina Argëtim Po komunikon me Tayna-n? Futbollisti i Real Madrid tregon të vërtetën rreth...

Po komunikon me Tayna-n? Futbollisti i Real Madrid tregon të vërtetën rreth raportit me reperen shqiptare (FOTO)

Një video e publikuar nga futbollisti i njohur i Real Madrid, Vinicius Jr, bëri që të gjithë të mendonin se ai po fli*rtonte me reperen shqiptare, Tayna.

Në pamjet në fjalë, futbollisti shihet teksa dëgjon një këngë të saj. Fansat menjëherë dyshuan se Tayna është e preferuara e Vinicius Jr dhe se po e “nga*cmon”.

Më pas ylli i Real Madrid vendosi që reperen ta ndiqte në “Instagram”. E nuk e la vetëm me kaq, pasi ai i shkroi Tayna-s. Kjo e fundit vendosi që bisedën ta ndante me ndjekësit e saj në “Instastory”.

“Dua një show në Brazil”, i shkruante futbollisti reperes, ndërsa kjo e fundit e vuri para përgjegjësisë me përgjigjen: “Organizoje atëherë!”.

Ndërsa tani Vinicius Jr ka zbuluar të vërteten rreth raportit me reperen shqiptare. Ai ka lënë një koment te një fotot e Tayna-s. Futbollisti e quan atë “shoqja ime”, duke i shuar kështu të gjitha dyshimet se ata mund të jenë në një lidhje.

Artikulli paraprakMercedes dhe Maybach sjellin për herë të parë SUV-in luksoz (VIDEO+FOTO)
Artikulli tjetërNga askushi në vajzën më të kërkuar të momentit, ja arsyeja (Fotot)