Ballina Argëtim Showbiz Klevi Gaxha publikon videoklipin e ri në Tetovë (VIDEO)

Klevi Gaxha publikon videoklipin e ri në Tetovë (VIDEO)

Klevi Gaxha sapo ka publikuar projektin e saj “Kismet”, këngë të cilën e vizualizoi edhe me videoklip.

Është Produksioni Jehona (JehonaProduction) nga Tetova që ka realizuar videoklipin e këngëtares së re nga Hasi i Shqipërisë, e cila është nxënëse e solokëndimit në SHMLM “Lorenc Antoni” të Prizrenit.

 

Videoklipi titullohet “Kismet” dhe tekstin e këngës e ka shkruar Ejup Shabani, për muzikën është përkujdesur Artan Jusufi. Sponsor medial është Tv Topestrada nga Tetova.

Artikulli paraprakBorë e ububushme në Zonguldak të Turqisë, pamje mbresëlënëse (VIDEO+FOTO)
Artikulli tjetërNjë 36 vjeçar dhe dy të tjerë nga Tetova në mesin e 15 viktimave të Covid-19/Ky është bilanci i 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut