Ballina Argëtim Luana Vjollca e ububushme në të kuqe (VIDEO)

Luana Vjollca e ububushme në të kuqe (VIDEO)

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, vazhdon të jetë pranë publikut çdo të shtunë përmes emisionit të saj.

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh publikon fotografi nga më të ndryshmet.

Së fundmi, b u k u r o sh j a  është shfaqur duke pozuar me një fustan rozë nga zyra e saj, ndërsa ka paralajmëruar emisionin e radhës.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Ajo duket mjaft  t ë r h e q ë s e  në fustanin e kuq, i cili i vë në pah figurën e saj  t r u p o r e.

“V a j z a  juaj e preferuar është gati për spektaklin tuaj të preferuar”, ka shkruar Luana në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Ndërkohë, përveç prezantimit në “Shiko kush luan”, Luana Vjollca ka punuar edhe në këngë të reja, të cilat do t’i publikojë së shpejti. /Telegrafi/

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Video:

Artikulli paraprakSa fiton Turqia nga lajthia?
Artikulli tjetërTetovë, 32 mijë euro për (mos)pastrimin e lumit