Ballina Kronika Miliarderja i jep fund jetës së bashku me vajzën 5-muajshe

Miliarderja i jep fund jetës së bashku me vajzën 5-muajshe

Së fundmi një biznesmene mjaft e njohur në Hong Kong e quajtur Luo Lili i ka dhënë fund jetës së bashku me vajzën e saj 5-muajshe. Dyshohej se ajo vuante nga  d e p r e s i o n i  pas lindjes dhe kjo mund ta ketë çuar drejt  v d e k j e s.

Luo Lili është gjetur e pajetë më vajzën e saj përpara një blloku apartamentesh. Ajo vinte nga një familje mjaft e pasur dhe ishte themeluesja e kompanisë TriBeluga. Miliarderja kishte studiuar në SHBA e më pas kishte jetuar në Zvicër dhe Australi.

Ajo ishte një nënë  b e q a r e  dhe shpesh herë ndante në rrjetet sociale foto me të bijën. Luo njihej edhe me personazhe publike siç ishin Rita Ora dhe Hillary Clinton.