Ballina Kosova Ndahet nga jeta ish-futbollisti i njohur gjilanas Ymer Berisha

Ndahet nga jeta ish-futbollisti i njohur gjilanas Ymer Berisha

Ka ndërruar jetë jetë ish-futbollisti i njohur gjilanas Ymer Berisha.

Sot është ndarë nga jeta ish futbollisti i njohur gjilanas Ymer Berisha, moshën 64-vjeçare shkruan Radio Star.

Për vdekjen e tij përmes një statusi kanë njoftuar familjarët e Ymer Berishës.

Statusi i plotë:

“Shume gjera mbeten te pathena e shume gjera i jetuam bashke…Shume dashuri kishim per jeten, njeri- tjetrin familjen dhe shoqerine…Shume gjera me mesove ne jete po vec nje gje nuk ma mesove kurre….Qysh me jetu pa TY…Prehu ne paqe krahu jem i djathte e qofsh i Xhenetit BABI”