Ballina Lajme Kosovë Vdes zëvendësministri i Bujqësisë, Nehat Ramadani

Vdes zëvendësministri i Bujqësisë, Nehat Ramadani

Zëvendësministri i Bujqësisë, Nehat Ramadani ka humbur jetën sot.

Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Financave, Hykmete Bajrami përmes një postimi në Facebook.

“Lajm i trishtë, paskemi humbur një anëtar të devotshëm të qeverisë, zv.ministrin e Bujqësisë z. Nehat Ramadani. Ngushëllimet e mia të sinqerta familjës, miqëve dhe të gjithë atyre që e kanë njohur”, ka shkruar Bajrami.