Ballina Argëtim Elvana publikon këngën e re ‘Thirr’ (VIDEO)

Elvana publikon këngën e re ‘Thirr’ (VIDEO)

Sot këngëtarja feston 34 vjetorin. Në këtë ditë të veçantë, Elvana zgjodhi të sjellë këngën e radhës. Ajo i këndon një dashurie të kaluar, nga e cila hoqi dorë pasi kuptoi se nuk ishte për të.

“T’kom thirr/ Sa zoni m’u ngjir

T’kom prit/ Sa shpirti m’u mpi

Se bota ime s’bën për ty/ Bota ime e madhe për ty

Jeta ime është shumë për ty”, këndon Elvana dhe nuk e dimë nëse është frymëzuar nga përvoja personale apo është thjesht tekst artistik.

Artikulli paraprakVIDEO/Tea pas S K A N D A L I T me djalin nga Kosova: Veç shpirti im e di çka po heq
Artikulli tjetërItalia regjistron 13,189 raste të reja me COVID, 476 qytetarë humbën jetën