Ballina Kronika Vihen pas hekurave dy të rinj nga Tetova

Vihen pas hekurave dy të rinj nga Tetova

Dje (14 shkurt),  rreth orës 14:15, në rrugën e ,,Ilindenit“ në Tetovë, efektivët e policisë të SPB Tetovë kanë privuar nga liria personin me inicialet B.M. (18) dhe një 17-vjeçar nga Tetova, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre është gjetur  m a r i j u a n ë.

Pasi çështja të sqarohet dhe dokumentohet plotësisht, do të vijojnë parashtresat adekuate.

Video bonus:

Artikulli paraprakVIZIONI KAFKIAN I METAMORFOZËS SË BOTËS
Artikulli tjetërGjermania mbyll pjesërisht kufijtë për shkak të koronavirusit