Ballina Kronika Çmendet 22-vjeçari nga Gostivari, RR E H nënën e tij me …dru!

Çmendet 22-vjeçari nga Gostivari, RR E H nënën e tij me …dru!

Djali ka  rr a h u r  nënën e tij duke përdorur gjatë  s u l m i t edhe dru. Pas kësaj  t o r t u r e, nëna e ka  d e n o n c u a r  të birin në  p o l i c i.

“Një grua 44-vjeçare nga Gostivari, dje në ora 17.00, në SPB Tetovë ka raportuar se në shtëpinë e tyre familjare, rreth orës 15.00, kishte qenë e  s u l m u a r  nga djali i saj me inicialet F.N. (22). Sipas  r a p o r t i t, ai gjithashtu gjatë  s u l m i t  ka përdorur një mjet prej druri”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

Merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes.

Artikulli paraprakI vidhet makina 33-vjeçarit nga Zhelina
Artikulli tjetërGruaja nga një fshat i Gostivarit në hall me burrin, kërkon ndihmën e uniformave blu