Ballina Kronika I vidhet makina 33-vjeçarit nga Zhelina

I vidhet makina 33-vjeçarit nga Zhelina

Mbrëmjen e djeshme, në orën 22:15, personi F.O. (33) nga Zhelina e Tetovës, në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 20.00 në rrugën “Iliria” në Tetovë, kishte parkuar veturën “Ford Escort” me targa të Tetovës, në pronësi të E.J. (56) nga Dobroshti i Tetovës, të cilën nuk e kishte mbyllur me çelës, por kur ai ishte kthyer vetura nuk ishte në atë vend, gjegjësishtë i’a kishin vjedhur informon SPB-Tetovë.

Merren masa për gjetjen e automjetit dhe zbardhjen e çështjes.

Artikulli paraprakGjermania pritet të lëshojë 4750 viza pune brenda këtij viti për qytetarët e RMV-së
Artikulli tjetërÇmendet 22-vjeçari nga Gostivari, RR E H nënën e tij me …dru!