Ballina Kronika I bërë xurxull, tetovari bën namin në shtëpi, familja kërkon ndihmën e...

I bërë xurxull, tetovari bën namin në shtëpi, familja kërkon ndihmën e uniformave blu

Mbrëmjen e djeshme (19 mars), rreth orës 19:00, efektivët e policisë të SPB Tetovë e kanë  a rr e s t u a r  M.S. (59) nga Tetova, i cili në gjendje të  a l k o o l i z u a r  i kishte  k e q t r a j t u a r  të afërmit e tij.

I njëjti është  n d a l u a r  në Stacionin Policor të Tetovës për pastrimin dhe dokumentimin e çështjes.

Bonus video:

Artikulli paraprakVihet pas hekurave 52-vjeçari nga Sllatina e Tetovës
Artikulli tjetërTetovë/ Nusja RR E H kunatin, kërkohet ndihma e uniformave blu