Ballina Kronika I N C I D E N T në Tetovë

I N C I D E N T në Tetovë

Dje (9 mars), rreth orës 14:15, në rrugën ,,Mirçe Acev“ në Tetovë, pjesëtarët e policisë të SPB Tetovë kanë  p r i v u a r  nga  l i r i a  personin me inicialet  F.H. (34) nga Tetova, i cili më herët, rreth mesditës, në rrugën ,,Todor Cipovski-Merxhan“ në Tetovë, kishte  k ë r c ë n u a r  me jetë 57-vjeçarin SH.A. nga Tetova, njofton SPB-Tetovë.

I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor Tetovë për sqarimin dhe dokumentimin të plotë të rastit.

Artikulli paraprakHow to Fix a Relationship in 7 Methods – Crucial Tips For Getting Your Relationship Lower back on Track
Artikulli tjetërANALIZA nga Ian Bremmer, Time: Si pushteti i gabuar i Erdogan në Turqi rrezikon botën