Ballina Kronika N U S J A nga një fshat i Tetovës bën vjehrrin...

N U S J A nga një fshat i Tetovës bën vjehrrin për S P I T A L

Një banor 74 vjeçar i një fshati të Tetovës është dërguar me  u r gj e n c ë  për trajtim mjekësor në Spitalin Klinik të Tetovës, rreth orës 23:30 të mbrëmjes së kaluar, pasi kushte qenë i  s u l m u a r   f i z i k i sh t  nga  n u s j a  e djalit të tij 27-vjeçare. Ai gjatë  s u l m i t  kishte pësuar lëndime trupore.

Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes.

Artikulli paraprakRritet sërish numri i infektuarve me koronavirus në Evropë
Artikulli tjetërA mund të infektoheni njëkohësisht me dy variante të Covid-19?!