Ballina Kronika Tetovë/47-vjeçari S U L M O H E T nga fqinji 20-vjeçar

Tetovë/47-vjeçari S U L M O H E T nga fqinji 20-vjeçar

Mbrëmjen e djeshme (18 mars), në orën 22.00, personi me inicialet I.A. (47) nga Tetova në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 20:20 kishte qenë i  s u l m u a r  f i z i k i sh t  nga fqinji i tij me inicialet S.N. (20 vjeç).

Çështja është zbardhur plotësisht dhe kundër S.N. do të përgatitet parashtresë adekuate, njofton SPB-Tetovë.

Artikulli paraprakH O RR O R në Vlorë/ Gruaja mban të V D E K U R disa ditë në banesë B A SH K Ë SH O R T I N (VIDEO)
Artikulli tjetërUniformat blu të Gostivarit vënë pas hekurave një rus