Ballina Kronika Uniformat blu të Gostivarit vënë pas hekurave një rus

Uniformat blu të Gostivarit vënë pas hekurave një rus

Dje (18 Mars), rreth orës 18.00, në rrugën regjionale Dibër- Hanet e Mavrovës, efektivët e e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, e kanë ndaluar shtetasin rus 35-vjeçarin me inicialet V.A., i cili nuk kishte pasur me vete asnjë dokument identifikimi.

Çështja është duke u sqaruar dhe dokumentuar.

Video bonus:

Artikulli paraprakTetovë/47-vjeçari S U L M O H E T nga fqinji 20-vjeçar
Artikulli tjetërTetovë/66-vjeçari P Ë R P L A S me ,,BMW“ 22-vjeçarin dhe ia mbath nga vendngjarja