Ballina Kronika Tetovë/66-vjeçari P Ë R P L A S me ,,BMW“ 22-vjeçarin dhe...

Tetovë/66-vjeçari P Ë R P L A S me ,,BMW“ 22-vjeçarin dhe ia mbath nga vendngjarja

Dje (18 mars), rreth orës 18:45, në rrugën ,,Ivo Lola Ribar“ në Tetovë, vetura ,,BMW“ me targa të Tetovës, e drejtuar nga 66-vjeçari M.A nga Tetova, ka  a k s i d e n t u a r  22-vjeçarin T.D. nga Tetova dhe është larguar nga vendi i ngjarjes, por menjëherë vetura e përfshirë në  a k s i d e n t  është gjetur. Këmbësori i lënduar është dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës për trajtim mjekësor.

Inspektimin e ka krye ekipi nga Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë, njofton SPB-Tetovë.

Artikulli paraprakUniformat blu të Gostivarit vënë pas hekurave një rus
Artikulli tjetërP R O T E S T U A N për rastin “M o n s t r a”, nga një vit B U R G për tre shqiptarë