27 vjeçarja kapet ‘gafil’ nga uniformat blu të Gostivarit

Must Read

Më datë 22.05.2021 në Gostivar, pjesëtarët e uniformave blu të Gostivarit kanë  a rr e s t u a r 27 vjeçaren me inicialet G.B, nga Gostivari për shkak të dyshimit se ka kryer vepër p e n a l e “Prodhim të  p a a u t o r i z u a r  dhe tregtim të  d r o g a v e  n a r k o t i k e, substa*ncave  p s i k o t r o p e  dhe  p r e k u r s o r ë v e”.
Pas kryerjes së  b a s t i s j e s  në shtëpinë e saj nga ana e pjesëtarëve të uniformave blu, rreth orës 21 e 45 me urdhër të Gj y k a t ë s  Themelore të Gostivarit, u gjet një sasi  m a r i j u a n e.

Pas zbardhjes Hë plotë të rastit, kundër saj do të ngritet kallëzim adekuat.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

100 $ një pako kafe, çfarë po ndodh në Korenë e Veriut?

Nga Joshua Berlinger & ;Paula Hancocks “CNN” Kim Jong Un tani ka probleme më të mëdha se sa Shtetet e Bashkuara....
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img