Ballina Argëtim Showbiz Leonora Jakupi zbulon çfarë nuk do të bënte asnjëherë: Ma ndalon feja

Leonora Jakupi zbulon çfarë nuk do të bënte asnjëherë: Ma ndalon feja

Leonora Jakupi është një nga këngëtaret më të bukura të skenës shqipatre. Ndonëse vitet shkojnë, duket se ajo mbetet po aq e re sa në daljen e parë televizive.

Shpesh herë Leonora ka zgjedhur të eksperimentojë me look-un e saj gjatë karrierës. Por ka diçka që këngëtarja nuk do ta bënte asnjëherë.

Së fundmi, ajo është shprehur në një intervistë se nuk i pëlqejnë tatuazhet dhe nuk e ka menduar ndonjëherë që të bëjë një të tillë. Leonora ka thënë se nuk ka asnjë tatuazh, pasi për shijen e saj nuk duken mirë dhe janë të rrezikshëm për shëndetin dhe një ndër arsyet, sipas saj është edhe feja.

“Arsye tjetër pse nuk i dua tatuazhet është se jam besimtare e madhe dhe feja jonë i ndalon, kështu që ka shumë motive që asnjëherë nuk më ka shkuar mendja të bëj diçka të tillë dhe jam kundër, pasi më pëlqen natyralja dhe ashtu si më ka falë Zoti”, është shprehur këngëtarja./abcnews.al

Artikulli paraprak27 vjeçarja kapet ‘gafil’ nga uniformat blu të Gostivarit
Artikulli tjetërVIDEO/ Interi ngre trofeun, rekordet historike të vendosura nga skuadra e Contes (VIDEO)