A RR E S T O H E N dy tetovarë

Must Read

„Më 22 maj 2021, në ora 7 e 30, nga ana e pjesëtarëve të uniformave blu të SPB-Tetovë janë  a rr e s t u a r  personi me inicialet H.F. nga Tetova, i cili ishte në kërkim për mbajtje të  d ë n i m i t  me  b u r g  prej 1 vit e gjysmë dhe personi me inicialet L.B nga Tetova, i cili po kërkohej gjithashtu për mbajtje të  d ë n i m i t  me  b u r g“, njofton SPB-Tetovë, transmeton Tetova News.

Personat u dorëzuan në  b u r g u n  e Tetovës.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

100 $ një pako kafe, çfarë po ndodh në Korenë e Veriut?

Nga Joshua Berlinger & ;Paula Hancocks “CNN” Kim Jong Un tani ka probleme më të mëdha se sa Shtetet e Bashkuara....
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img