„Kapet me presh në dorë“ një 38 vjeçar nga një fshat i Tetovës

Must Read

Kapet me presh në dorë një 38 vjeçar nga një fshat i Tetovës
Dje (22.05.2021), në ora 11 e 30, pjesëtarët e uniformave blu të SPB-Tetovë, në rrugën 113 në Tetovë i kanë vënë  p r a n g a t  një 38 vjeçari nga fshati Miletinë, për shkak se iu gjet një sasi  d r o g e  e tipit  h e r o i n ë.

Pas dokumentimit dhe zbardhjes së plotë të rastit kundër tij do të ngritet  k a ll ë z i m  adekuat.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

100 $ një pako kafe, çfarë po ndodh në Korenë e Veriut?

Nga Joshua Berlinger & ;Paula Hancocks “CNN” Kim Jong Un tani ka probleme më të mëdha se sa Shtetet e Bashkuara....
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img