E hënë, 27 Shtator, 2021

“Më le gjysmake, sot e përjetë!”, aktorja e njohur humb motrën: Na more frymën, na le pa dritë (Foto)

Must Read

Aktorja e njohur shqiptare, Lisa Kujofsa, ka humbur motrën. Lajmin e trishtë e ka dhënë vetë aktorja përmes një postimi në rrjetet sociale. Ndarja nga jeta në moshë të re të vajzës së aktorit Fadil Kujofsa ka prekur familjarët dhe miqtë e afërt të familjes.

Reagimi i plotë i aktores:

Fluturoi sot në qiell drita e syve të mi, të mamit e vëllait. Ani jonë, zemra jonë, ylli jonë. Na more frymën moj bir, na le pa dritë. Si do bëjmë pa ty? Unë ende nuk e besoj…

Aninuja ime që më la gjysmake, sot e përjetë!

Miq, nësë në kujdes të normave të sigurisë për shkak të pandemisë, doni ta përcillni Anin me ne, përcjellja bëhet nesër, ditën e martë datë 11.5. 2021 ora 14:00. Nisja bëhet nga restorant “Internacional” ( ish lidhja e shkrimtarëve) në drejtim të v a rr e z a v e  të Sharrës.

Me hidhërime familja

Kujofsa.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Rama mbërrin në Kosovë, pritet me ceremoni shtetërore nga Kurti (VIDEO+FOTO)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka arritur në Prishtinë, ku është pritur me ceremoni shtetërore nga kryeministri Albin Kurti,...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img