Ballina Top Lajm Edhe pse sot është 1 qershori, bora mbulon këtë vend të Kosovës...

Edhe pse sot është 1 qershori, bora mbulon këtë vend të Kosovës (VIDEO+FOTO)

Edhe pse jemi në muajin qershor, sot ka rënë borë në Kosovë, raporton Gazeta Blic.

Në viset malore, gjegjësisht në Brod ka pasur reshje të borës.Lajmin e ka bërë publik peonari i një Hoteli në Brod, Naser Arifi teksa ka publikuar edhe fotografi e video.

Ndryshe, ditëve të fundit kanë rënë edhe temperaturat, derisa ka pasur edhe reshje shiu.

FOTO:

Artikulli paraprakKush është 11-vjeçari super inteligjent që njeh flamujt “në majë të gishtave”, globin dhe monedhat (VIDEO)
Artikulli tjetërI N C I D E N T në guroren afër Dëbërcës së Tetovës