I N C I D E N T në guroren afër Dëbërcës së Tetovës

Must Read

Dje 01.06.2021, në ora 17.10 në SPB Tetovë, personi B.M. (30) nga Reçica e Vogël e Tetovës, ka  r a p o r t u a r  se në guroren e tij në zonën e Dëbërcës së Tetovës, punonjësi i tij me inicialet M.A. nga fshati Çiflik i Tetovës, është i  s u l m u a r  nga personat H.B., N.B., S.B. dhe IB, të cilët gjatë  s u l m i t  kanë përdorur mjete të ndryshme ndërtimi.

Vendi i ngjarjes është  i n s p e k t u a r  nga ekipi  h e t i m o r  nga SPB Tetovë dhe po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, pas së cilës do të përgaditet parashtresë adekuate, njofton SPB e Tetovës, transmeton Tetova News.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

100 $ një pako kafe, çfarë po ndodh në Korenë e Veriut?

Nga Joshua Berlinger & ;Paula Hancocks “CNN” Kim Jong Un tani ka probleme më të mëdha se sa Shtetet e Bashkuara....
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img