E martë, 3 Gusht, 2021

Lot dhe vajtim! 17 vjeçarja ra nga fiku dhe ndërroi jetë, familja në Lushnje hap dyert e mortit

Must Read

Një 17-vjeçare nga Lushnja ndërroi jetë mbrëmjen e sotme. E reja me inicialet K.Q. nga fshati Thanasaj pasdite duke vjelë fiq në pemën që ishte në oborrin e banesës ra  a k s i d e n t a l i sh t  duke  p ë s u a r  dëmtime të rënda.

Ngjarja ndodhi rreth orës 19:20. Familja e dërgoi menjëherë për në spitalin më të afërt, të Rrogozhinës, por mjekët e nisën për në Durrës për mjekim më të specializuar, por vajza nuk ia doli, duke ndërruar jetë.

Kamera e “ABC” ishte në shtëpinë e 17-vjeçares fatkeqe, ku familja ka hapur dyert e mortit. d.b/Abcnews.al

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Momentet pas V R A S J E S së shqiptares në Florida, detaje të reja nga skena e K R I M I...

Banorë të zonës, kanë publikuar video pak pas  v r a s j e s  së 27-vjeçares shqiptare në...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img