E martë, 3 Gusht, 2021

VIDEO/A K S I D E N T i rëndë në Shkup, 2 VIKTIMA, 6 të P L A G O S U R, 5 automjete të bëra copë-copë

Must Read

Të paktën dy persona humbën jetën dhe të paktën gjashtë vetë u  p l a g o s ë n  në aksidentin  k a t a s t r o f i k  të trafikut që ndodhi sonte vonë në Bulevardin Boris Trajkovski (Prvomajska) në Shkup,  menjëherë pas semaforëve në kryqëzimin te fabrika e çimentos, njofton Infomax, transmeton Tetova News.
Pesë automjete u përfshinë në aksident, tre prej të cilave u  sh k a t ë rr u a n  plotësisht.

FOTO:

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Momentet pas V R A S J E S së shqiptares në Florida, detaje të reja nga skena e K R I M I...

Banorë të zonës, kanë publikuar video pak pas  v r a s j e s  së 27-vjeçares shqiptare në...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img