E martë, 19 Tetor, 2021

Intervistë me pop yjet shqiptare në Danimarkë, vëllezërit Jimilian & Besmir Ismaili (VIDEO)

Must Read

Intervistë me pop yjet shqiptare në Danimarkë, vëllezërit Jimilian & Besmir Ismaili. Që të dy drejtojnë studion Flex Music në Kopenhagë.

Temat e diskutimit: Pjesëmarja në Vild med Dans, karriera muzikore e Jimilianit, kompozimi i Besit për shumë yje si dhe bashkëpunimi me këngëtarët e tjerë shqiptarë, etj.
Ndiqni në linkun më poshtë kreativitetin e Jimmilianit & Besit në studion e tyre muzikore Flex Music gjatë vitit 2020: Intervistuan: Ixhet Lutfiu, Adnan Aliti, RTV Zëri i Kosovës – Danimarkë, transmeton Tetova News.

FLEXMUSIC 2020 RECAP:

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Elmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme për ta përkrahur Bilall Kasamin në Tetovë (VIDEO)

Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në Click Plus ka bërë të ditur se koalicioni opozitar, Aleanca për Shqiptarët...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img